Skip to content

Çalışanlarınıza Özellikler Ekleyin

Less than 1 minute Minutes

Çalışanlarınızı kendi açtığınız mağazanıza eklediniz. Artık çalışanlarınızla online mağazanızı yönetiyorsunuz. Yüksek satış rakamlarına ulaşıyor tüm ürünlerinizi tanıtıyorsunuz. Yine de bu yoğunluğa yetişemiyorsanız, çalışanlarınıza özellikler ekleyebilirsiniz.

  • Nasıl ekleneceğini bilmiyorsanız aşağıda gösterilmiştir. Kendi yönetim panelinize girerek istediğiniz çalışanınıza yüzlerce özellikleri sırasıyla ekleyebilirsiniz. Bu sayede hemen aktif olacak ve çalışanınız o özelliği kullanmaya başlayacaktır.

Örnek vermek gerekirse çalışanınızın birine sadece ürünleri mağazanıza eklemesini isteyebilir bir diğerine ise ürünlerin stokta olmadığında satışta olan tanıtım ürünlerinizi kaldırmasını isteyebilirsiniz. Yüksek değere ve kişilere ulaşmış mağazanız olduğunda bu süreç de kontrol etmek çok zor olacaktır.

  • Bu yüzden ise kendinize mağaza müdüründen tutun muhasebecinize kadar hatta yönetim ekibinize kadar birçok, büyük bir ekip kurabilirsiniz. Bu yöntemler her bir ekibinize ayrı ayrı özellikler atayarak, tüm mağazanızı daha profesyonel şekilde yönetebilirsiniz. Buda size daha güçlü bir iş yapma ve yüksek rakamlı müşterilere ulaşma imkanınız tanıyacaktır.

Daha detaylı bilgi okumak isterseniz nedir 8laayt bölümüne bakınız. Yada nasıl yaparım bölümünden diğer bilgiler alınız.

Çalışlarına Özellikler ekleme

Bugün Popüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir