Skip to content

Satıcı Bilgi Paneli

Neden 8laayt ile satış yapılmalı ?

Neden 8laayt ile satış yapmalıyım?

Ürünlerinizi tüm herkese tanıtmanın, gösterip satışını sunmanın bir o kadarda çok yolu var. Bunları sizlerde biliyorsunuz. Daha fazla detayları sizler zaten biliyor veya halen farklı yerlerde zaten satış yapmaktasınız.

8laayt ile milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz.

Peki bizim farkımız nedir?

Şöyle ki tamamen kişilerin önerileri sayesinde ve isteklerini birebir, farklı açıları düşünerekten oluşturulmuş bir sistem üzerindeki platformu kullanacağınızı unutmayın. Bu sayede avantajlarınız her zaman olacaktır. Sizde öneride bulunabilir ve özellik ekleyebilirsiniz. İstek göndermeniz halinde sizden farkı herkese sunulur ve özellik eklenmiş olur.  Yararlı olacağını düşündüğünüz yeni fikriniz sizin kendi mağazanıza önce ekleneceğini unutmayın.

Mağazama Özellik Ekle

Kendinize ait çalışanlar alın.

Kısaca anlatmak gerekirse, diyelim muhteşem bir mağazanız oldu harika satışlarınız var, veya daha yenisiniz ama farklı düşünceleriniz var ve yetişemiyorsunuz, tüm bunlar için kendinize çalışanlar alarak kendi mağaza panelinizden başvuruda bulunabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde çalışan alacağınız kişinin bilgileri.. yazmanız yeterli. Gerisi bizde
Böylece çalışanlarınıza vereceğiniz özellikler sayesinde kontrol tamamen size ait Siz olmadığınızda veya sizin yerinize ürünlerinizi yönetebilir, faturalar kesebilir, ürün ekleyip, satışlarınızı yönetmenize, mağaza vitrinlerinizi düzenlemesini isteyebilirsiniz. Gibi.. Hayal gücünüze kalmış..

Yeni özellikler ile takipte kalın.

Daha fazla mağaza özellikler ile ilgili

Her zaman Güncellendiğini unutmayın..

Less than 1 minute Minutes

Blog | Öğrenin daha fazla müşterinize ulaşın.